Mayor Pelekas Monastery Korfuz

+355 4 2 420 892

Mayor Pelekas Monastery Korfuz

Mayor Pelekas Monastery Korfuz ofron nje pamje te mbrekullueshme te plazhit me rere, detit dhe mundeson sherbim all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Mayor Pelekas Monastery Korfuz ofron dhoma te rehatshme, sherbime per femije, animacione, pishine, bar, restorant dhe shume sherbime cilesore, ideale per pushime te qeta familjare.

       Facilitete:                                                             Facilitete te dhomes:

 • Parkimi                                                               Kondicioner
 • Pishina                                                           Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                   Dush
 • Siguracione                                                          Frigorifer
 • Transferta                                                              Peshqir
 •  Dyqane                                                          Tharese flokesh
 • Doktor                                                                 Tv satelitor
 • Sallon flokesh                                                              Tv
 • Sherbim dhome                                                    Mini bar
 • Pishine dimeore                                                    Telefon
 • Sherbime per femije
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Bar
 • Restorant
 • Animacione

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Pishina

Parkimi

Internet

Cadra plazhi


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Peshqir plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price