Mediterranean Palace Hotel Selanik

+355 4 2 420 892

Mediterranean Palace Hotel Selanik

Mediterranean Palace Hotel ofron nje akomodim luksi me nje pamje madheshtore të Gjirit Thermaikos.Hoteli iu jep mundesine te provoni kuzhinen Greke dhe nderkombetare per te gjithe vizitoret.
test 45

Description

Mediterranean Palace Hotel eshte nje nga zonat më piktoreske të qytetit të quajtur "Ladadika" dhe ka një pamje madhështore të Gjirit të Thermaikos.

Ofertat per Fundjave ne Selanik

2 nete / 3 dite me mengjes dhe darke te perfshire dhe 3 nete / 4 dite per festat e fundvitit.. 

Akomodim ne dhome Dopjo/Dyshe - Klasike (apaciteti minimal i dhomes 2 persona adult)

Transporti me autobus Tirane - Selanik - Tirane (stacioni qendror) €55 shtese per person (pavaresisht moshave)

Data  2 nete me Mengjes   2 nete Mengjes + Darke  Kontakto
24 - 26 Nentor  € 122  € 152
27 - 29 Nentor   € 122  € 152
01 - 03 Dhjetor  € 122  € 152
08 - 12 Dhjetor  € 122  € 152
15 - 17 Dhjetor  € 122  € 152
22 - 24 Dhjetor  € 122  €  152
24 - 27 Dhjetor  € ---  €  ---
30 Dec - 2 Jan  € ---  €  ---
05 - 07 Janar  € 142  €  176
12 - 14 Janar  € 149  €  183
19 - 21 Janar  € 142  €  176
26 - 28 Janar  € 142  €  176
02 - 04 Shkurt  € 155  €  189
09 - 11 Shkurt  € 155  €  189
13 - 15 Shkurt  € 129  €  163
16 - 18 Shkurt  € 142  €  176
23 - 25 Shkurt  € 155  €  189
02 - 04 Mars  € 142  €  176
07 - 09 Mars  € 142  €  176
09 - 11 Mars  € 142  €  176
16 - 18 Mars  € 142  €  176
23 - 25 Mars  € 142  €  176
31 Mar - 02 Pri  € 135  €  169
06 - 08 Prill  € 142  €  176
13 - 15 Prill  € 142  €  176
20 - 22 Prill  € 142  €  176

Përfshihen

Sipas ofertes.


Nuk Përfshihen

Sipas ofertes.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

23/08/2017 - 31/12/2020 45€ / test