Melissa Gold Coast Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Melissa Gold Coast Hotel Halkidiki

Melissa Gold Coast Hotel Halkidiki eshte i vendosur ne gadishullin Sithonia me nje distance rreth 80 meter larg nga deti. Hoteli ofron sherbim all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Melissa Gold Coast Hotel Halkidiki ndodhet 70 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli eshte i vendosur shume prane afer detit dhe ofron nje pamje te mbrekullueshme te pyllit me pisha dhe detit.

       Facilitete:                                                   Facilitete te dhomes:

 • Parkim                                                     Kondicioner
 • Internet                                                         Dush
 • Pishine                                                   Ballkon/Tarrace
 • Pastrim kimik                                          Tharse flokesh
 • Jacuzzi                                                        Frigorifer
 • Sherbim dhome                                           Telefon
 • Siguracion                                         Kanale nderkombetare
 • Plazh privat                                                Tv satelitor
 • Bar                                                                      TV
 • Restorant
 • Pishine per femije
 • Sporte uji
 • Futboll
 • Animacione

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Parkimi

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet

Sporte uji (pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

06/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes