Mendi Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Mendi Hotel Halkidiki

Mendi Hotel Halkidiki eshte i vendosur ne gadishullin Kassandra brenda fshatit turistik Kalandra. Hoteli ofron sherbim all inclusive per te gjithe vizitoret.
sipas ofertes 0

Description

Mendi Hotel Halkidiki ndodhet rreth 100 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron nje pamje te mbrekullueshme te pyllit me pisha dhe plazhit privat me rere.

       Facilitete:                                                         Facilitete te dhomes:

 • Parkim                                                               Kondicioner
 • Pishine                                                                     Dush
 • Internet                                                               Ballkon/Tarrace
 • Palester                                                              Tharse flokesh
 • Dhome konference                                                  Radio
 • Transferta                                                              Frigorifer
 • Siguracione                                                                  Tv
 • Jacuzzi                                                                    Pamje
 • Banjo turke
 • Dyqane
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Aktivitete per femije
 • Animacione
 • Shfaqje

Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Parkim

Pishina

 


Nuk Përfshihen

Pijet

Transporti

Palester (pagese ekstra)

Internet (pagese ekstra)

Cadra palzhi, Peshqir plazhi (pagese ekstra)

Jacuzzi (pagese ekstra)

Aktivitete sportive

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

07/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes