Miraggio Thermal Spa Resort-Halkidiki

+355 4 2 420 892

Miraggio Thermal Spa Resort-Halkidiki

Miraggio Thermal Spa Resort Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra shume prane afer detit. Hoteli ofron shumellojshmeri sherbimesh per te gjithe vizitoret.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Miraggio Thermal Spa Resort-Halkidiki

Description

Miraggio Thermal Spa Resort-Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra. Hoteli eshte i ndertuar ne stilin amfiteatrik dhe permabn nje marine me jahte, dhoma shume komode, bare, restorante, nje qender spa dhe sherbime te klasit te larte.

         Facilitete:                                                                         Facilitete te dhomes:

 • Dhome konference                                                         Kondicioner
 • Pishine                                                                                 Dush
 • Internet                                                                         Ballkon/ Tarrace
 • Bar                                                                                     Tv satelitor
 • Restorant                                                                      Tharse flokesh
 • Aktivitete sportive                                                                Mini Bar
 • Muzike live
 • Aktivitete per femije
 • Plazh privat
 • Marine
 • Spa
 • Sauna
 • Doktor
 • Transferta
 • Siguracione
 • Sherbim dhome
 • Parkim

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Pishina

Internet

Parkim


Nuk Përfshihen

Dreke

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

07/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes