Naias Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Naias Hotel Halkidiki

Naias Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra 200 metra nga fshati turistik Hanioti dhe me nje distance 100 meter nga plazhi.Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Naias Hotel Halkidiki ndodhet 100 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron sherbime cilesore per te gjithe vizitoret.

       Facilitete te dhomes:                                              Facilitete:

  • Kondicioner                                                        Internet
  • Dush                                                                  Pishine
  • Ballkon/Tarrace                                                 Transferta
  • Tharse flokesh                                                  Siguracione
  • Kuzhine                                                        Aktivitete per femije
  • Frigorifer                                                           Plazh privat
  • Tv satelitor                                                      Bar, Restorant
  • Telefon

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Pishine

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Lejohen kafshet e vogla shtepiake.


Nuk Përfshihen

Dreke

Pijet

Transporti

Cadra plazhi, Peshqir plazhi

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

07/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes