Oasis Corfu Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Oasis Corfu Hotel Korfuz

Oasis Corfu Hotel Korfuz eshte i pozicionuar ne qytetin turstik Perama, me nje distance shume prane detit. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Oasis Corfu Hotel Korfuz ndodhet 7 km nga qendra e qytetit te Korfuzit dhe rreth 5 km larg nga aeroporti. Hoteli ofron nje pamje unike te detit dhe ishujve Pontikonisi, hapsira te rrethuara nga gjelberimi dhe nje game te gjere sherbimesh cilesore.

       Facilitete:                                                                Facilitete te dhomes:

  • Pishine                                                                   Kondicioner
  • Spa                                                                            Dush
  • Internet                                                                  Ballkon/tarrace
  • Parkim                                                                     Frigorifer
  • Restorant                                                            Tharse Flokesh
  • Bar                                                                           Tv satelitor
  • Kend lojrash                                                  Kanale nderkombetare
  • Transferta                                                                  Telefon
  • Siguracione
  • Plazh privat

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishina

Lejohen kafshet shtepiake. (pagese ekstra)

Cadra plazhi


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Internet (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

25/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes