Olive Grove Resort Apartments Korfuz

+355 4 2 420 892

Olive Grove Resort Apartments Korfuz

Olive Grove Resort Apartments Korfuz ndodhet 100 metra larg nga plazhi i Kavos. Hoteli ofron sherbim half board per te gjithe te ftuarit.
sipas ofertes 0
  • Home
  • Hotele
  • Olive Grove Resort Apartments Korfuz

Description

Olive Grove Resort Apartments Korfuz ndodhet 4 km larg nga qyteti Lefkimmi. Hoteli ofron nje pishine te hapur, dhoma me pamje nga pishina ose kopshti, dhe kuzhine tradicionale greke.

        Facilitete:                                                                    Facilitete te dhomes:

  • Pishine                                                                      Kondicioner
  • Siguracion                                                                       Dush
  • Internet                                                                    Ballkon/tarrace
  • Parkim                                                                          Frigorifer
  • Plazh privat                                                            Tharse Flokesh
  • Transferta                                                                     Kuzhine

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishina

Internet

Lejohen kafshet shtepiake.


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

25/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes