Olympion Sunset Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Olympion Sunset Hotel Halkidiki

Olympion Sunset Hotel Halkidiki eshte i vendosur ne gadishullin Kassandra brenda fshatit turistik Furka me nje distance rreth 100 meter larg nga plazhi.
sipas ofertes 0

Description

Olympion Sunset Hotel Halkidiki ndodhet 90 km larg nga aeroporti i Selanikut. Hoteli ofron nje pamje mahnitese te detit Egje dhe panoramen e kodrave piktoreske me pyjet me pisha.

      Facilitete:                                                         Facilitete te dhomes:

 • Pishine                                                             Kondicioner
 • Parkim                                                                  Dush
 • Internet                                                          Ballkon/Tarrace
 • Qender Fitness                                                    Peshqir
 • Doktor                                                             Tharse flokesh
 • Dhome konference                                       CD/DVD player
 • Sallon bukurie                                        Kanale nderkombetare
 • Pastrim kimik                                                     Mini Bar
 • Spa                                                                     Tv satelitor
 • Sauna                                                                  Telefon
 • Jacuzzi                                                                     Tv
 • Masazhe
 • Aktivitete sportive&per femije
 • Plazh privat
 • Animacione

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishina

Parkimi

Palestra


Nuk Përfshihen

Dreke 

Transporti

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake (pagese ekstra)

Jacuzzi (pagese ekstra)

Spa, Masazhe, Sauna (pagese ekstra)

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

07/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes