Omiros Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Omiros Hotel Korfuz

Omiros Hotel Korfuz eshte i vendosur ne qyteti Guovia me nje distance rreth100 meter larg nga deti. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Omiros Hotel Korfuz ndodhet 7 km larg nga qendra e qytetit te Korfuzit dhe aeroporti. Hoteli ofron akomoditetin e duhur per te kaluar pushime relaksuese. Afer tij ndodhen bare, restorante, dyqane, taverna greke.

       Facilitete:                                                                   Facilitete te dhomes:

  • Pishine                                                                      Kondicioner
  • Siguracion                                                                       Dush
  • Internet                                                                    Ballkon/tarrace
  • Parkim                                                                          Frigorifer
  • Restorant                                                               Tharse Flokesh
  • Bar                                                                             Tv, tv stalitor
  • Plazh privat                                               Telefon, Kanale nderkombetare

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishina

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Cadra plazhi

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

25/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes