Paleo Art Nouveau Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Paleo Art Nouveau Hotel Korfuz

Paleo Art Nouveau Hotel Korfuz ndodhet ne qytetin turstik Paleokastritsa rreth 250 meter larg nga deti. Sherbim ne hotel eshte all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Paleo Art Nouveau Hotel KorfUZ oforn nje pamje madhestore te detit dhe maleve. Resorti eshte i rrethuar kudi nga gjelberimi dhe ofron nje shumellojshmeri sherbimesh per te gjithe te ftuarit.

         Facilitete:                                                                    Facilitete te dhomes:

 • Pishine                                                                      Kondicioner
 • Siguracion                                                                       Dush
 • Internet                                                                    Ballkon/tarrace
 • Parkim                                                                          Frigorifer
 • Restorant                                                               Tharse Flokesh
 • Bar                                                                                 Telefon
 • Pishine per femije                                                      Tv satelitor
 • Transferta                                                          Kanale nderkombetare
 • Dyqane                                                                         
 • Animacione
 • Plazh privat
 • Sporte uji

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Parkimi

Pishina

Internet

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cadra plazhi


Prices

Room Type Dates Price