Palladium Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Palladium Hotel Halkidiki

Palladium Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra rreth 2.5 km larg nga qendra e qytetit turistik Kallithea. Hoteli ofron sherbim all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Palladium Hotel Halkidiki ndodhet 75 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron nje pamje relaksuese te pyllit te gjelbert dhe ndodhet ne nje distance rreth 600 metra larg nga deti.

       Facilitete:                                                                                  Facilitete te dhomes:

  • Internet                                                                                      Kondicioner
  • Pishine&Pishine per femije                                                              Dush
  • Parkim                                                                                    Ballkon/tarrace
  • Palester                                                                                 Tharse flokesh
  • Plazh privat                                                                                    Frigorifer
  • Aktivitete Sportive                                                                         Tv satelitor
  • Aktivitete per femije                                                          Kanale nderkombetare
  • Bar, Taverne ,Restorant                                                                  Telefon
  • Pastrim kimik                                                                                    Pamje                                                    

 


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Internet (jo ne gjithe hotelin)

Parkimi

Pishina


Nuk Përfshihen

Pijet

Transporti

Cadra plazhi, peshqir plazhi

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

08/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes