Pallini Beach Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Pallini Beach Hotel Halkidiki

Pallini Beach Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra rreth 2 km larg nga qendra e qytetit turistik Kallithea.Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Pallini Beach Hotel Halkidiki ndodhet 80 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron nje shumellojshmeri opsionesh per te kaluar kohen e lire me aktivitete te ndryshme sportive dhe argetime pa limit .Ideal per pushime familjare dhe mes miqsh.

       Facilitete:                                                                            Facilitete te dhomes:

 • Dhome konference                                                          Kondicioner
 • Parkim                                                                                      Dush
 • Pishine                                                                        Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                       Tharse flokesh
 • Aktivitete sportive                                                                    Radio
 • Aktivitete per femije                                                             Frigorifer
 • Bar, Restorant                                                                   Tv satelitor
 • Animacione                                                             Kanale nderkombetare
 • Muzik live                                                                               Telefon
 • Disko                                                                                       Pamje
 • Kishe
 • Sallon bukurie
 • Kembim valutor
 • Pastrim kimik
 • Spa
 • Sauna
 • Masazhe
 • Tv dhome
 • Transferta, Siguracione
 • Plazh privat

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishina

Kafshet shtepiake (nen 5 kg)


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Internet (pagese ekstra)

Aktivitete sportive (pagese ekstra)

Cadrat e plazhit, Peshqir plazhi

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

08/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes