Paradise Hotel Corfu-Korfuz

+355 4 2 420 892

Paradise Hotel Corfu-Korfuz

Paradise Hotel Corfu-Korfuz eshte i pozicionuar me nje distance rreth 400 metra larg nga deti. Hoteli ofron sherbim half board per te ftuarit.
sipas ofertes 0

Description

Paradise Hotel Corfu-Korfuz eshte i pzicionuar ne qytetin e bukur turstik te Korfuzit. Hoteli ofron akomoditetin e duhur per te kaluar pushime relaksuese familjare.

         Facilitete:                                                                      Facilitete te dhomes:

  • Pishine                                                                       Kondicioner
  • Siguracion                                                                       Dush
  • Internet                                                                    Ballkon/tarrace
  • Parkim                                                                               Tv
  • Restorant                                                                 Tharse Flokesh
  • Plazh privat                                                                      

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Pishina

Internet

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price