Paradise Inn Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Paradise Inn Hotel Korfuz

Paradise Inn Hotel Korfuz ndodhet ne nje distance rreth 2 km larg nga deti. Hoteli ofron sherbim half board per te gjithe te ftuarit.
sipas ofertes 0

Description

Paradise Inn Hotel Korfuz ofron hapsira te gjelberta, dhoma te stilit te thjeshte, bar, restorant dhe sherbime cilesore. Eshte zgjedhja ideale per pushime buxhetore te qeta familjare.

        Facilitete:                                                                     Facilitete te dhomes:

  • Pishine                                                                       Kondicioner
  • Siguracion                                                                       Dush
  • Internet                                                                    Ballkon/tarrace
  • Parkim                                                                          Frigorifer
  • Tansferta                                                                  Tharse Flokesh
  • Bar                                                                          Telefon, tv stalitor
  • Plazh (2 km larg)                                            

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Internet (pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

26/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes