Parga Beach Resort Parga

+355 4 2 420 892

Parga Beach Resort Parga

Parga Beach Resort Parga ndodhet ne bregdetin e qytetit te Parges. Hoteli ofron sherbim half board per te gjithe vizitoret.
sipas ofertes 0

Description

Parga Beach Resort Parga ofron nje game te gjere sherbimesh, dhoma komode dhe sporte uji per te gjithe vizitoret qe duan te kalojne pushime te paharrueshme.

   Facilitete te hotelit:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine
 • Kend lojrash
 • Pastrim kimik
 • Spa
 • Palester
 • Sherbim dhome
 • Siguracion
 • Plazh me rere
 • Bar, Restorant
 • Sporte uji

 

      Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor, Tv
 • Telefon

Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine
 5. Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

14/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes