Petrino Suites Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Petrino Suites Hotel Halkidiki

Petrino Suites Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra brenda fshatit Afitos me nje distance rreth 800 metra larg nga deti.Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Petrino Suites Hotel Halkidiki ndodhet 70 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron dhoma komode dhe suita elegante dhe nje game te gjere sherbimesh dhe aktivitetesh.

        Facilitete:                                                                   Facilitete te dhomes:

 • Pishine                                                                       Kondicioner
 • Parkim                                                                              Dush
 • Internet                                                                  Ballkon/Tarrace
 • Jacuzzi                                                                           Peshqir
 • Sherbim dhome                                                      Tharse flokesh
 • Transferta                                                                        Mini bar
 • Siguracione                                                                     Frigorifer
 • Plazh privat                                                                     Telefon
 • Aktivitete per femije                                                     Tv satelitor
 • Restorant                                                                              Tv
 • Bar                                                                       Kanale nderkombetare

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet

Pishine


Nuk Përfshihen

Dreke

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

31/12/2020 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes