Philoxenia Bungalows Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Philoxenia Bungalows Hotel Halkidiki

Philoxenia Bungalows Hotel Halkidiki eshte i vendosur ne gadishullin Sithonia me nje distance rreth 150 meter larg nga deti. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Philoxenia Bungalows Hotel Halkidiki

Description

Philoxenia Bungalows Hotel Halkidiki ndodhet 75 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli perbehet nga 11 ndertesa dykateshe te cilat ofrojne hapsira te gjelberta, dhoma komode, pishine dhe shume sherbime te tjera cilesore.

        Facilitete:                                                       Facilitete te dhomes:

 • Internet                                                             Kondicioner
 • Parkim                                                                     Dush
 • Pishine                                                        Ballkon/Tarrace
 • Sherbim Poste                                              Tharse flokesh
 • Transferta                                             Kanale nderkombetare
 • Siguracione                                                      Tv satelitor
 • Plazh privat                                                           Telefon
 • Aktivitete per femije                                            Frigorifer
 • Tennis                                                                         Tv
 • Biliardo 

 


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Parkimi

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

08/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes