Philoxenia Spa Hotel & Villas Halkidiki

+355 4 2 420 892

Philoxenia Spa Hotel & Villas Halkidiki

Philoxenia Spa Hotel & Villas Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra me nje distance rreth 80 meter larg nga deti. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Philoxenia Spa Hotel & Villas Halkidiki

Description

Philoxenia Spa Hotel & Villas Halkidiki ndodhet 115 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut dhe 1.5 km larg nga fshati turistik Hanioti.Eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta familjare.

       Facilitete:                                                                          Facilitete te dhomes:

 • Parkim                                                                           Kondicioner
 • Pishine                                                                                  Dush
 • Internet                                                                         Ballkon/Tarrace
 • Palester                                                                         Tharse flokesh
 • Transferta                                                                          Kuzhine
 • Siguracione                                                                        Frigorifer
 • Sherbim dhome                                                                 Tv satelitor
 • Masazhe                                                                   Kanale nderkombetare
 • Spa                                                                                        Telefon
 • Sauna
 • Jacuzzi
 • Sporte uji
 • Tennis
 • Bar
 • Restorant
 • Aktivitete per femije
 • Plazh privat

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkim

Internet

Pishine

Lejohen kafshet shtepiake.


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

08/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes