Pizzo Calabro Resort

+355 4 2 420 892

Pizzo Calabro Resort

Pizzo Calabro Resort, nje resort me 3 yje, i vendosur ne Pizza, Itali. Hoteli ofron sherbime cilesore, te gjitha vaktet dhe pijet.
Personi/Nata/Fillon nga 76

Description

Pizzo Calabro Resort, nje resort me 3 yje, i vendosur ne Pizza, Itali. Hoteli ofron sherbime cilesore, te gjitha vaktet dhe pijet.

 • Vendodhja: Pizzo Calabro, Kalabri, Itali. 
 • Distanca nga deti 600 metra
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Pizzo 10 kilometra
 • Distanca nga aeroporti SUF La Mecia 20 kilometra
PIZZO CALABRO RESORT 4* All INCLUSIVE
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 2 - 14.99 vjec 2 - 14.99 vjec
13 Maj - 2 Qershor € 76 Falas € 31
3-30 Qershor € 89 Falas € 36
1-21 Korrik € 100 Falas € 40
22 Korrik - 4 Gusht € 114 Falas € 46
5 Gusht - 25 Gusht € 145 € 58 € 58
26 Gusht - 1 Shtator € 114 Falas € 46
2 Shtator - 8 Shtator € 89 Falas € 36
9 Shtator - 6 Tetor € 76 Falas € 31
       
       
Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 25% zbritje rezervimet deri ne 28 Shkurt, akomodim midis 13 Maj -6 Tetor
► 20% zbritje rezervimet deri 31 Mars, akomodim midis 13 Maj - 6 Tetor
► 15% zbritje rezervimet deri 30 Prill, akomodim midis 13 Maj - 6 Tetor
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit , per krevat bebi pagese ekstra.
► Akomodimi ne dhome Standarte

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Aktivitete per femije
 • Aktivitete Sportive
 • Dhome familjare
 • Transferta
 • Plazh privat
 • Pishine
 • Spa

Dhomat:

 • Vaske ose Dush ne Banjo
 • Ballkon
 • Tarrace ne katet e siperme
 • TV satelitor me ekran flat
 • Ajer te kondicionuar
 • Ngrohje
 • Minibar
 • Mini-kuzhine
 • Mini-Frigorifer
 • Thares flokesh

Përfshihen

 1. Mengjes,Dreke,Darke
 2. Pijet sipas programit All Inclusive
 3. Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 1. Spa
 2. Transporti
 3. Transferta

Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

10/01/2018 - 31/12/2021 76€ / Personi/Nata/Fillon nga