Politia Hotel Lefkada

+355 4 2 420 892

Politia Hotel Lefkada

Politia Hotel Lefkada eshte i vendosur ne koder rreth 1 km larg nga plazhi. Hoteli ofron sherbim half board per te gjithe te ftuarit.
sipas ofertes 0

Description

Politia Hotel Lefkada ndodhet ne fshatin turistik Agios Nikitas. Hoteli eshte i ndertuar sipas nje stili tradicional dhe ofron nje pamje madheshtore te detit, sherbime cilesore dhe nje mikepritje te ngrohte.

        Facilitete te hotelit:

 • Pastrim kimik
 • Internet
 • Parkim
 • Pishine
 • Plazh
 • Bar, Restorant

 

       Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Tv

Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine
 5. Lejohen kafshet shtepiake. (pagese ekstra)

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

06/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes