Pomegranate Wellness Spa Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Pomegranate Wellness Spa Hotel Halkidiki

Pomegranate Wellness Spa Hotel Halkidiki ndodhet ndermjet dy gjireve dhe ofron nje pamje te mbrekullueshme te detit Egje dhe gadishullit te Athos.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Pomegranate Wellness Spa Hotel Halkidiki

Description

Pomegranate Wellness Spa Hotel Halkidiki ndodhet 55 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron sherbime eksluzive si klub nate, galeri butikesh, trajtime luksoze, restorante moderne te klasit te larte, festa me lazer, dhe shume aktivitete dhe argetime per femije dhe te rritur.

        Facilitete:                                                                            Facilitete te dhomes:

 • Dhome konference                                                              Kondicioner
 • Doktor                                                                                        Dush
 • Pastrim kimik                                                                     Ballkon/Tarrace
 • Kembim valutor                                                                         Peshqir
 • Palester                                                                             CD/DVD palyer
 • Parkim                                                                                Makine kafeje
 • Internet                                                                              Tharese flokesh
 • Masazhe                                                                                     Ibrik
 • Pishine                                                                                        Radio
 • Sauna                                                                                        Frigorifer
 • Spa                                                                              Kanale nderkombetare
 • Banjo turke                                                                               Tv satelitor
 • Dyqane                                                                                       Telefon
 • Transferta       
 • Siguracione
 • Sherbim dhome
 • Tv dhome
 • Aktivitete per femije
 • Aktivitete sportive
 • Plazh privat
 • Bar
 • Restorant
 • Shfaqje
 • Klub nate
 • Muzike live

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Palester

Pishina

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Parkimi

Cadra plazhi, peshqir plazhi

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Spa (pagese ekstra)

Masazhe (pagese ekstra)

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.

 

 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

08/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes