Popi Star Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Popi Star Hotel Korfuz

Popi Star Hotel Korfuz ndodhet ne fshatin e bukur turistik Gouvia me nje distance rreth 200 metra larg nga deti. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Popi Star Hotel Korfuz ndodhet 200 metra larg nga plazhi i Gouvias. Hoteli ofron gjelberim, pishine, sherbime cilesore per te gjithe te ftuarit.

         Facilitete:                                                                   Facilitete te dhomes:

 • Pishine                                                                      Kondicioner
 • Siguracion                                                                       Dush
 • Internet                                                                    Ballkon/tarrace
 • Parkim                                                                          Frigorifer
 • Restorant                                                               Tharse Flokesh
 • Bar                                                                             Tv stalitor
 • Plazh privat                                                                  Telefon
 • Transferta
 • Sherbim dhome
 • Sherbime per femije
 • Tennis

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishina

Internet

Lejohen kafshet shtepiake.(pa pagese ekstra nen 3 kg)


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

26/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes