Porfi Beach Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Porfi Beach Hotel Halkidiki

Porfi Beach Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Sithonia vetem pak metra larg nga deti. Hoteli eshte i rrethuar nga pylli i bukur me pisha dhe ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Porfi Beach Hotel Halkidiki eshte i vendosur ne fshatin turistik Nikiti me nje distance rreth 99 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.

       Facilitete:                                                                 Facilitete te dhomes:

 • Doktor                                                                        Kondicioner
 • Pastrim kimik                                                                   Dush
 • Internet                                                                   Ballkon/Tarrace
 • Pishine                                                                   Tharese flokesh
 • Parkim                                                                           Frigorifer
 • Sherbim poste                                                     Kanale nderkombetare
 • Transferta                                                                      Tv satelitor
 • Siguracion                                                                            Tv
 • Aktivitete sportive                                                           Telefon
 • Aktivitete per femije                                                        Pamje
 • Restorant
 • Barbeque
 • Bar
 • Taverne
 • Shfaqje
 • Plazh privat

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishine

Internet

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Peshqir plazhi

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

08/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes