Porto Ada Village Resort

+355 4 2 420 892

Porto Ada Village Resort

Porto Ada Village Resort, nje resort me 4 yje i pozicionuar ne Pizza, Itali. Kompleksi ofron te gjitha vaktet, pijet, dhe nje qendrim te paharrueshem.
Personi/Nata/Fillon nga 69

Description

Porto Ada Village Resort, nje resort me 4 yje i pozicionuar ne Pizza, Itali. Kompleksi ofron te gjitha vaktet, pijet, dhe nje qendrim te paharrueshem.

 • Vendodhja ne Pizzo Calabro, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti 600 metra
 • Plazhi me ranor me guraleca
 • Distanca nga qyteti Pizzo 10 kilometra
 • Distanca nga aeroporti SUF La Mecia 25 kilometra.
PORTO ADA VILLAGE 4* ALL INCLUSIVE I LIMITUAR
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 2 - 13.99 vjec 2 - 13.99 vjec
3-23 Qershor € 69 Falas € 34
24 Qershor - 21 Korrik € 85 Falas € 43
22 Korrik - 4 Gusht € 96 Falas € 48
5 Gusht - 11 Gusht € 111 Falas € 56
12 Gusht - 18 Gusht € 119 Falas € 59
19-25 Gusht € 111 Falas € 56
26 Gusht - 1 Shtator € 85 Falas € 43
2 - 8 Shtator € 69 Falas € 34
       
       
Zbritjet per rezervimet e hershme!
► 15% zbritje rezervimet deri ne 28 Shkurt , akomodim midis 3 Qershor - 8 Shtator
► 10% zbritje rezervimet deri 30 Prill, akomodim midis 3 Qershor - 25 Gusht
► 10% zbritje rezervimet deri 30 Qershor, akomodim midis 26 Gusht - 8 Shtator
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit ose 10 Euro per nate per krevat bebi.
► Akomodimi ne dhome Standarte

       Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Parkim
 • Wifi
 • Dhoma familjare
 • Plazh privat
 • Aktivitete

Dhomat:

 • Banjo me dush ose govate
 • Ballkon
 • Tarrace ne katet e siperme
 • TV satelitor me ekran flat
 • Ajer te kondicionuar
 • Cooling fan
 • Minibar
 • Mini-kuzhine
 • Mini-frigorifer
 • thares flokesh
 • kasaforte - falas

Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pije te limituara gjate vakteve

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

10/01/2018 - 31/12/2021 69€ / Personi/Nata/Fillon nga