Porto Carras Sithonia Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Porto Carras Sithonia Hotel Halkidiki

Porto Carras Sithonia Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Sithonia rreth 2 km larg nga qyteti turstik Neos Maramaras.Hoteli ofron nje pamje te mbrekullueshme te detit Egje.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Porto Carras Sithonia Hotel Halkidiki

Description

Porto Carras Sithonia Hotel Halkidiki ndodhet 110 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.Hoteli ofron hapsira te gjelberta te pyllit me pisha, nje pamje mahnitese te detit te kristalte dhe nje kazino e cila konsiderohet si me e madhja ne Evrope si dhe shume sherbime te tjera te cilesise se larte.

         Facilitete:                                                                       Facilitete te dhomes:

 • Sallon bukurie                                                              Kondicioner
 • Dhome konference                                                          Dush
 • Kembim valutor                                                        Ballkon/Tarrace
 • Doktor                                                                     Tharese flokesh
 • Pastrim kimik                                                                Mini Bar
 • Qender fitness                                                              Frigorifer
 • Palester                                                                          Telefon
 • Sallon flokesh                                                            Tv satelitor
 • Internet                                                              Kanale nderkombetare
 • Jacuzzi 
 • Marine
 • Masazhe
 • Parkim
 • Pishine
 • Sherbim postar
 • Sherbim dhome
 • Siguracion
 • Sauna
 • Dyqane
 • Spa
 • Transferta
 • Banjo turke
 • Tv dhome
 • Yacht club
 • Aktivitete per femije
 • Aktivitete sportive
 • Animacione
 • Plazh privat
 • Disko
 • Casino

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pishina

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Parkimi

Sauna

Banjo turke


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

11/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes