Porto Galini Resort Lefkada

+355 4 2 420 892

Porto Galini Resort Lefkada

Porto Galini Resort Lefkada ndodhet ne bregdetin e bukur te fshatit Nikiana. Hoteli ofron sherbim full board per te gjithe turistet.
sipas ofertes 0

Description

Porto Galini Resort Lefkada eshte i vendosur ne koder dhe eshte e rrethuar nje nje peisazh i mbrekullueshm. Hoteli ofron nje mikepritje te ngrohte per te gjithe te ftuarit. Eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta familjare.

         Facilitete te hotelit:

 • Dhome konference
 • Pastrim kimik
 • Internet
 • Parkim
 • Jaccuzzi,Spa,Sauna
 • Pishine
 • Sherbim dhome
 • Sherbim per femije
 • Sporte
 • Transferta
 • Bar,Restorant

 

       Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Makine kafe, Ibrik
 • Tv satelitor,Tv, Telefon

 


Përfshihen

 1. Mengjes Dreke Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine
 5. Lejohen kafshet shtepiake (pagese ekstra)
 6. Peshqir plazhi & Cadra plazhi

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Pijet

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

06/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes