Porto Ligia Hotel Lefkada

+355 4 2 420 892

Porto Ligia Hotel Lefkada

Porto Ligia Hotel Lefkada eshte i vendosur ne bregdetin e bukur te fshatit turistik Ligia. Sherbimi qe hoteli ofron eshte half board.
sipas ofertes 0

Description

Porto Ligia Hotel Lefkada eshte i ndertuar sipas nje stili te thjeshte arkitekturor dhe ndodhet rreth 5 km larg nga qyteti i Lefkades dhe 10 km larg nga fshati turistik i Nidrit. Hoteli ofron dhoma me pamje nga deti, kopshti, mali dhe nje mikpritje te ngrohte per te gjithe turistet.

       Facilitete te Hotelit:

 • Internet
 • Parkim
 • Sherbim dhome
 • Pishine
 • Bar, Restorant
 • Plazh

 

    Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon

 


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

06/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes