Porto Matina Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Porto Matina Hotel Halkidiki

Porto Matina Hotel Halkidiki eshte i pozicionuar ne gadishullin Sithonia ne fshatin e vjeter turistik Metamorphosis me nje distance rreth 100 metra afer plazhit.
sipas ofertes 0

Description

Porto Matina Hotel Halkidiki ndodhet 80 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron dhoma dhe apartamente komode dhe nje shumellojshmeri sherbimesh te tjera. Eshte ideale per pushime te qeta familjare.

        Facilitete:                                                    Facilitete te dhomes:

 • Internet                                                        Kondicioner
 • Parkim                                                              Dush
 • Transferta                                                Ballkon/Tarrace
 • Siguracione                                              Tharese flokesh
 • Tv dhome                                                       Kuzhine
 • Plazh privat                                                         Tv
 • Kend lojrash per femije
 • Tennis
 • Animacione
 • Bar
 • Restorant

Përfshihen

Mengjes dhe Darka

Internet

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

11/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes