Poseidon Beach Hotel Preveza

+355 4 2 420 892

Poseidon Beach Hotel Preveza

Poseidon Beach Hotel Preveza ndodhet 500 metra nga qyteti Laganas dhe me nje distance rreth 10 metra nga deti. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Poseidon Beach Hotel Preveza perbehet nga nje ndertese trekateshe. Hoteli ofron baza komode, dhoma me nje stil te thjeshte, sherbime cilesore dhe nje pamje te mbrekullueshme te detit Jon.

     Facilitete te hotelit:

 • Internet
 • Parkim
 • Siguracion
 • Kend lojrash
 • Pishine,Pishine per femije
 • Plazh me rere
 • Bar, Restorant, Tavern

 

      Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush, Peshqir
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon, Tv

Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine
 5. Cadra plazhi (pa pagese ekstra)

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

15/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes