Possidi Holidays Resort Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Possidi Holidays Resort Hotel Halkidiki

Possidi Holidays Resort Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra 2 km larg nga qendra e fshatit turistik Possidi.Hoteli ofron sherbim all inclusive.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Possidi Holidays Resort Hotel Halkidiki

Description

Possidi Holidays Resort Hotel Halkidiki ndodhet 100 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.Hoteli ndodhet ne bregdet dhe ofron nje pamje te mbrekullueshme te detit Egje dhe malit Olimp. Eshte zgjedhja ideale per pushime te paharrueshme.

          Facilitete:                                                            Facilitete te dhomes:

 • Dhome konference                                             Kondicioner
 • Pastrim kimik                                                             Dush
 • Kembim valutor                                                Ballkon/Tarrace
 • Doktor                                                               Tharese flokesh
 • Qender fitness                                                         Mini Bar
 • Palester                                                                  Frigorifer
 • Sallon flokesh                                                           Telefon
 • Internet                                                                      Pamje
 • Jacuzzi                                                        Kanale nderkomebetare
 • Masazhe
 • Parkim
 • Pishine
 • Transferta
 • Siguracione
 • Dyqane
 • Sauna
 • Plazh privat
 • Aktivitete per femije
 • Aktivitete sportive
 • Show
 • Bar
 • Restorant
 • Tavern

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Internet

Pishine

Parkimi

Palestra (ne qendren e fitness)

Aktivitetet sportive (jo te gjitha)

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet

Jacuzzi

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

11/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes