Potamaki Beach Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Potamaki Beach Hotel Korfuz

Potamaki Beach Hotel Korfuz eshte i vendosur ne qytetin e bukur Benitses, shume prane detit. Sherbim qe ofron hoteli eshte half board.
sipas ofertes 0

Description

Potamaki Beach Hotel Korfuz perbehet nga nje ndertese 4 kateshe. Hoteli eshte i vendosur ne nje terren te bukur te gjelbert me nje kopesht dhe tarrace. Eshte i pershtatshem per pushime te qeta buxhetore per te gjitha kategorite e tursiteve.

 

           Facilitete:                                                                 Facilitete te dhomes:

 • Pishine                                                                     Kondicioner
 • Siguracion                                                                     Dush
 • Internet                                                                  Ballkon/tarrace
 • Parkim                                                                        Frigorifer
 • Restorant                                                             Tharse Flokesh
 • Bar                                                                             Tv stalitor
 • Plazh privat                                                     Kanale nderkombetare
 • Pishine per femije                                                    Ngrohje
 • Dhome konference                                                  Telefon
 • Animacione
 • Muzik live
 • Biliardo
 • Tennis

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishina

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Cadra plazhi (pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

26/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes