Prassino Nissi Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Prassino Nissi Hotel Korfuz

Prassino Nissi Hotel Korfuz ndodhet ne fshatin e bukur te Moraitikas me nje distance rreth 60 metra larg nga deti. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Prassino Nissi Hotel Korfuz perbehet nga nje ndertese 3 kateshe. Hoteli ofron dhoma te nje stili te thjeshte, pishine  dhe shume sherbime cilesore per te gjithe te ftuarit

           Facilitete:                                                                 Facilitete te dhomes:

  • Pishine                                                                     Kondicioner
  • Siguracion                                                                     Dush
  • Internet                                                                  Ballkon/tarrace
  • Parkim                                                                        Frigorifer
  • Restorant                                                             Tharse Flokesh
  • Bar                                                                             Tv stalitor
  • Plazh privat                                                                       Tv
  • Kend lojrash
  • Tavoline tennisi

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet

Pishina

Lejohen kafshet shtepiake. (pagese ekstra)


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Cadra plazhi & peshqir plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

27/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes