Red Tower Hotel Lefkada

+355 4 2 420 892

Red Tower Hotel Lefkada

Red Tower Hotel Lefkada eshte i pozicionuar ne fshatin turistik Nikiana, rreth 100 metra larg nga deti i kristalte. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Red Tower Hotel Lefkada ofron nje pishine te bukur ne tarrace me nje pamje te mbrekullueshme nga deti Jon. Hoteli eshte 3 km larg nga qyteti i Nydri dhe 14 km nga qyteti i Lefkada.

       Facilitete te hotelit:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine
 • Jacuzzi
 • Transferta
 • Plazh me rere dhe guralec
 • Bar,Restorant

 

    Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Mini bar
 • Tv satelitor

Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

07/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes