Rema Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Rema Hotel Halkidiki

Rema Hotel Halkidiki eshte i vendosur ne gadishullin Sithonia ne fshatin turistik Vourvourou me nje distance rreth 50 metra larg nga deti.
sipas ofertes 0

Description

Rema Hotel Halkidiki ndodhet 110 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron dhoma komode dhe nje pamje qetesuese te detit i cili ndodhet shume prane.

          Facilitete:                                                Facilitete te dhomes:

  • Palester                                                     Kondicioner
  • Internet                                                           Dush
  • Parkim                                                    Ballkon/Tarrace
  • Pishine                                                   Tharese flokesh
  • Transferta                                                     Frigorifer
  • Siguracione                                                     Telefon
  • Kend lojrash                                                Tv satelitor
  • Bar                                                                      Tv
  • Restorant
  • Plazh me rere

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Palestra

Parkimi

Internet

Pishina

Lejohen kafshet shtepiake.


Nuk Përfshihen

Dreke

Pijet

Transporti

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

11/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes