Renaissance Hanioti Resort & Spa Halkidiki

+355 4 2 420 892

Renaissance Hanioti Resort & Spa Halkidiki

Renaissance Hanioti Resort & Spa Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra ne fshatin turistik Hanioti me nje distance rreth 100 metra nga deti.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Renaissance Hanioti Resort & Spa Halkidiki

Description

Renaissance Hanioti Resort & Spa Halkidiki ndodhet 90 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron dhoma luksoze elegante bare, restorante , nje qender spa edhe shume sherbime te tjera cilesore.

        Facilitete:                                                               Facilitete te dhomes:

 • Palester                                                              Kondicioner
 • Internet                                                             Ballkon/Tarrace
 • Jacuzzi                                                                    Dush
 • Masazhe                                                          Tharese flokesh
 • Pishine                                                        Kanale nderkombetare
 • Makina me qera                                                       Ibrik
 • Sherbim dhome                                                      Kuzhine
 • Siguracion                                                              Frigorifer
 • Sauna                                                                     Tv satelitor
 • Spa                                                                           Telefon
 • Transferta                                                                   Tv
 • Banjo turke
 • Plazh privat
 • Pishine per femije
 • Bar
 • Restorant
 • Tennis

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Palester

Internet

Parkim

Pishine

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

11/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes