Rouda Bay Hotel Lefkada

+355 4 2 420 892

Rouda Bay Hotel Lefkada

Rouda Bay Hotel Lefkada ndodhet ne qytetin e bukur turistik Lefkada me nje distance rreth 20 metra nga deti. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Rouda Bay Hotel Lefkada eshte nje hotel i vogel i vendosur afer detit ne nje mjedis te gjelberuar. Hoteli ofron nje game te gjere te dhomave komode me kuzhine, bar, restorant, internet dhe sherbime te mira. Eshte zgjedhja ideale per pushime relaksuese.

     Facilitete te hotelit:

 • Internet
 • Parkim
 • Siguracion
 • Plazh
 • Kend lojrash
 • Bar,Restorant

 

      Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Kuzhine
 • Frigorifer
 • Ibrik

Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Lejohen kafshet shtepiake (me pagese ekstra)

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

07/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes