Royal Boutique Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Royal Boutique Hotel Korfuz

Royal Boutique Hotel Korfuz ndodhet rreth 300 metra larg nga plazhi Kanoni. Sherbimi qe ofron hoteli per te gjithe te ftuarit eshte all inclusive
sipas ofertes 0

Description

Royal Boutique Hotel Korfuz ndodhet rreth 3 km larg nga qyteti i Korfuzit dhe porti dhe 1,5 km larg nga aeroporti. Hoteli ofron akomoditetin e duhur per te kaluar pushime te paharrueshme per te gjithe kategorite e turisteve.

           Facilitete:                                                                  Facilitete te dhomes:

 • Pishine                                                                     Kondicioner
 • Siguracion                                                                     Dush
 • Internet                                                                  Ballkon/tarrace
 • Parkim                                                                        Frigorifer
 • Restorant                                                             Tharse Flokesh
 • Bar                                                                             Tv stalitor
 • Plazh privat                                                     Kanale nderkombetare
 • Pishine per femije                                                           Tv
 • Pastrim kimik                                                              Telefon
 • Sherbim dhome                                                         Peshqir
 • Biliardo                                                                        Mini bar
 • Dyqane
 • Transferta
 • Sherbime per femije

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Parkimi

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Pishina

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

27/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes