Royal Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Royal Hotel Halkidiki

Royal Hotel Halkidiki eshte i vendosur ne gadishullin Kassandra 150 meter larg nga fshati turistik Polichrono dhe nje distance rreth 300 meter nga deti.
sipas ofertes 0

Description

Royal Hotel Halkidiki ndodhet 90 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli perbehet nga 4 ndertesa trekateshe te cilat ofrojne akomoditetin e duhur per te kaluar pushime te paharrueshme.

         Facilitete:                                                          Facilitete te dhomes:

 • Palester                                                          Kondicioner
 • Parkim                                                                  Dush
 • Pishine                                                         Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                         Tharese flokesh
 • Transferta                                                              Ibrik
 • Plazh privat                                                         Kuzhine
 • Pishine per femije                                               Frigorifer
 • Kend lojerash                                                          Tv
 • Bar 
 • Restorant
 • Aktivitete sportive

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Internet

Pishine

Parkimi

Palester


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet

Cadra plazhi

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

11/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes