Royal Hotel Voskopje

+355 4 2 420 892

Royal Hotel Voskopje

Royal Hotel,Voskopje aty ku mund te shijoni veren e fresket ose deboren e pare ne dimer, mund te shijoni fundjava shplodhese duke u akomoduar ne hotelin tone.
2 te rritur nata 50

Description

I pozicionuar ne koder, me nje panorame mahnnitese, Hotel Royal ve ne dispozicionin tuaj dhoma teke, matrimoniale dhe suita me pamje nga ku mund të shijoni natyrën e virgjër malore me kushte bashkekohore, TV, ajer i kondicionuar, minibar.Restoranti ofron një menu të pasur me gatime tradicionale të zonës, të alternuara me kuzhinën ballkanase dhe atë europiane. .Organizohen gjithashtu shëtitje malore, sporte dimërore dhe verore si: ski, tracking, hipizem, ekspedita të ndryshme në shumë nga vëndet kulturore që ofron Voskopoja.


Përfshihen

Mengjesi

Parkimi


Nuk Përfshihen

Nuk lejohen kafshe shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
17/08/2017 - 26/08/2020 50€ / 2 te rritur nata