Saint George Palace Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Saint George Palace Hotel Korfuz

Saint George Palace Hotel Korfuz eshte i vendosur me nje distance rreth 150 meter larg nga deti. Hoteli oforn sherbim all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Saint George Palace Hotel Korfuz ndodhet 30 km larg nga qyteti i Korfuzit dhe aeroporti. Hoteli ofron sherbime te cilesise se larte per te gjithe te ftuarit qe duan te kalojne pushime relaksuese.

           Facilitete:                                                                 Facilitete te dhomes:

  • Pishine                                                                     Kondicioner
  • Siguracion                                                                     Dush
  • Internet                                                                  Ballkon/tarrace
  • Parkim                                                                        Frigorifer
  • Restorant                                                             Tharse Flokesh
  • Bar                                                                             Tv stalitor
  • Doktor                                                                          Telefon
  • Plazh privat

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Parkimi

Pishina

Lejohen kafshet shtepiake.

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price