Salvator Hotel Villas & Spa Parga

+355 4 2 420 892

Salvator Hotel Villas & Spa Parga

Salvator Hotel Villas & Spa Parga ndodhet ne nje koder te gjelberuar me nje distance rreth 700 metra nga deti. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Salvator Hotel Villas & Spa Parga ofron nje pamje te mbrekullueshme te pemeve te harlisur te ullirit dhe detit Jon. Hoteli iu ofron nje shumellojshmeri sherbimesh cilesore dhe eshte zgjedhja ideale per pushime familjare.

  Facilitete te hotelit:

 • Internet
 • Parkim
 • Spa,Sauna,Masazhe
 • Doktor
 • Pastrim kimik
 • Dhome konference
 • Siguracione
 • Pishine
 • Plazh me rere
 • Bar, Restorant

 

      Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush, Peshqir
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon

 


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

15/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes