Sani Beach Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Sani Beach Hotel Halkidiki

Sani Beach Hotel Halkidiki eshte i pozicionuar ne gadishullin Kassandra rreth 50 metra nga plazhi. Hoteli ofron sherbim full board.
sipas ofertes 0

Description

Sani Beach Hotel Halkidiki ofron nje pamje te mbrekullueshme te malit Olimp dhe plazhit privat me rere. Hoteli ofron nje shumellojshmeri sherbimesh dhe ndodhet rreth 80 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.

         Facilitete:                                                                            Facilitete te dhomes:

 • Kishe                                                                                  Kondicioner
 • Kembim valutor                                                                        Dush
 • Pastrim kimik                                                                   Ballkon/Tarrace
 • Doktor                                                                               Tharese flokesh
 • Pishine dimerore                                                                     Peshqir
 • Internet                                                                                         Tv
 • Parkim                                                                                  Makine kafe
 • Sherbim poste                                                                         Ngrohje
 • Transferta                                                                    Kanale nderkombetare
 • Siguracione                                                                              Mini Bar
 • Spa                                                                                        Tv satelitor
 • Pishine e jashtme                                                                     Telefon
 • Sauna                                                                                         Pamje
 • Bar                                                                                         Kanale muzike      
 • Restorant
 • Menu vegjetariane
 • Diet Menu
 • Aktivitete per femije
 • Aktivitete sportive
 • Plazh privat
 • Show
 • Muzik live

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Internet

Pishina

Parkimi


Nuk Përfshihen

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

12/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes