Sensimar Grand Mediterraneo Resort Korfuz

+355 4 2 420 892

Sensimar Grand Mediterraneo Resort Korfuz

Sensimar Grand Mediterraneo Resort Korfuz eshte i vendosur ne qytetin turstik Ermones me nje distance rreth 200 metra nga deti.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Sensimar Grand Mediterraneo Resort Korfuz

Description

Sensimar Grand Mediterraneo Resort Korfuz eshte i vendosur ne nje koder dhe ofron pamje panoramike te detit dhe nje plazh fantastik.Hoteli ofron sherbim cilesore, gatime te shijshme, nje perzgjedhje te gjere te dhomave te bollshme me dizanje te holle. Eshte zgjedhja ideale per pushime luksi te paharrueshme.

           Facilitete:                                                                   Facilitete te dhomes:

 • Pishine                                                                      Kondicioner
 • Siguracion                                                                     Dush
 • Internet                                                                   Ballkon/tarrace
 • Parkim                                                                         Frigorifer
 • Restorant                                                             Tharse Flokesh
 • Bar                                                                              Tv stalitor
 • Plazh privat                                                     Kanale nderkombetare
 • Pishine per femije                                                        Peshqir
 • Dhome konference                                                      Telefon
 • Palester                                                                              Tv
 • Masazhe                                                               CD/DVD palyer
 • Jacuzzi                                                                      Makine kafe
 • Spa
 • Sauna
 • Shebim dhome
 • Pastrim kimik
 • Tv dhome
 • Aktivitete sportive
 • Animacione
 • Transferta

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet

Pishina

Parkimi

Palester


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

27/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes