Silver Bay Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Silver Bay Hotel Korfuz

Silver Bay Hotel Korfuz eshte i vendosur ne qytetin e Korfuzit me nje distance rreth 800 metra nga deti. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Silver Bay Hotel Korfuz eshte i vendosur ne nje mjedis te gjelbert dhe ofron sherbime cilesore, internet, pishine, akomoditetin e duhur per te kaluar pushime te qeta familjare.

           Facilitete:                                                                 Facilitete te dhomes:

  • Pishine                                                                     Kondicioner
  • Siguracion                                                                     Dush
  • Internet                                                                  Ballkon/tarrace
  • Parkim                                                                        Frigorifer
  • Restorant                                                               Tharse Flokesh
  • Bar                                                                                 Telefon
  • Plazh privat                                                    
  • Transferta
  • Tavoline tenisi

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Pishina

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Internet (pagese ekstra)

Cadra plazhi & peshqir plazhi (pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

27/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes