Simantro Beach Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Simantro Beach Hotel Halkidiki

Simantro Beach Hotel Halkidiki eshte i vendosur ne gadishullin Kassandra shume prane detit te kristalte. Hoteli ofron sherbim all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Simantro Beach Hotel Halkidiki eshte i vendosur ne nje baze te gjelbert me peme, pisha dhe ofron dhoma komode, argetime, sporte per femije dhe te rritur dhe shume sherbime te tjera cilesore. Hoteli eshte i ndertuar sipas nje stili manastir dhe ndodhet rreth 80 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.

        Facilitete:                                                             Facilitete te dhomes:

 • Parkim                                                                    Kondicioner
 • Pishine                                                                         Dush
 • Internet                                                                Ballkon/Tarrace
 • Dhome konference                                                    Frigorifer
 • Pastrim kimik                                                           Tv satelitor
 • Kembim valutor                                                          Telefon
 • Masazhe                                                                      Pamje
 • Spa
 • Dyqane
 • Transferta
 • Siguracione
 • Aktivitete sportive
 • Aktivitete per femije
 • Bar
 • Resotrant
 • Tavern
 • Animacione
 • Amfiteater

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet (I limituar)

Parkimi

Pishina

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

12/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes