Simeon Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Simeon Hotel Halkidiki

Simeon Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Sithonia ne fshatin e vjeter piktoresk Metamorphosis rreth 60 metra larg nga deti.
sipas ofertes 0

Description

Simeon Hotel Halkidiki ndodhet 80 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron nje pamje mahnitese te plazhit me rere dhe parkut te gjelber me peme. Edhe zgjedhja ideale per pushime familjare te rehatshme.

        Facilitete:                                                                     Facilitete te dhomes:

  • Parkim                                                                     Kondicioner
  • Pishine                                                                          Dush
  • Internet                                                                  Ballkon/Tarrace
  • Doktor                                                                        Frigorifer
  • Siguracione                                                               Tv satelitor
  • Transferta                                                                     Telefon
  • Sallon bukurie                                                              Kuzhine
  • Masazhe                                                                         Ibrik
  • Plazh Privat                                                        Kanale nderkombetare
  • Aktivitete per femije

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Lejohen kafshet shtepiake (nen 3 Kg)

Internet

Pishina

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Cadrat e plazhit

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

13/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes