Sirena Beach Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Sirena Beach Hotel Korfuz

Sirena Beach Hotel Korfuz eshte pozicionuar afer plazhit rreth 50 metra nga deti. Hoteli ofron sherbim half board per te gjithe turistet.
sipas ofertes 0

Description

Sirena Beach Hotel Korfuz ofron dhoma komode sipas nje stili modern dhe nje atmosfere te ngrohte mikepritje per te gjithe turistet qe duan te kalojne pushime relaksuese te paharrueshme.

           Facilitete:                                                                  Facilitete te dhomes:

  • Animacione                                                               Kondicioner
  • Siguracion                                                                     Dush
  • Internet                                                                   Ballkon/tarrace
  • Parkim                                                                        Frigorifer
  • Restorant                                                               Tharse Flokesh
  • Bar                                                                               Tv stalitor
  • Plazh privat                                                                  Telefon

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet

Lejohen kafshet shtepiake. (nen 5 kg pa pagese ekstra)


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Cadra plazhi & peshqir plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

27/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes