Sithonia Village Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Sithonia Village Hotel Halkidiki

Sithonia Village Hotel Halkidiki eshte i pozicionuar ne gadishullin Sithonia rreth 100 metra larg nga deti. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Sithonia Village Hotel Halkidiki ndodhet 70 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.Hoteli eshte i pozicionuar ne fshatin Gerakini dhe ofron sherbime clesore per te gjithe vizitoret.

         Facilitete te dhomes:                                             Facilitete:

  • Kondicioner                                                            Parkim
  • Dush                                                                      Internet
  • Ballkon/Tarrace                                                   Siguracion
  • Tharse flokesh                                                     Transferta
  • Frigorifer                                                               Restorant
  • Tv                                                                                 Bar
  • Tv satelitor                                                Kend lojrash per femije
  • Kanale nderkombetare                                      Plazh privat

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

13/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes