Skion Palace Beach Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Skion Palace Beach Hotel Halkidiki

Skion Palace Beach Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra rreth 20 metra larg nga deti i kristalte i Egjeut. Hoteli ofron sherbim full board.
sipas ofertes 0

Description

Skion Palace Beach Hotel Halkidiki eshte i vendosur shume prane plazhit dhe ofron nje pamje mahnitese te detit, dhoma dhe aprtamente komode dhe shume sherbime te tjera cilesore. Hoteli ndodhet rreth 80 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.

         Facilitete te dhomes:                                          Facilitete:

  • Kondicioner                                                           Parkim
  • Dush                                                                       Pishine
  • Ballkon/Tarrace                                                     Internet
  • Tharse flokesh                                                    Siguracion
  • Mini bar                                                                Restorant
  • Tv                                                                                  Bar
  • Tv satelitor                                                   Aktivitete per femije
  • Telefon                                                                     Dyqane

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Internet

Pishina

Parkimi

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

13/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes